Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 83 m²
Sir Winston Churchillln 855 is een appartement in Rijswijk, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sir Winston Churchillln 855
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stervoorde is €293.000. Dat komt neer op circa €3.530 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSir Winston Churchillln 855 is een appartement van 83 m² in de wijk Stervoorde. De buurt telt 3.387 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.812 inwoners per km².
Sir Winston Churchillln 855 is een appartement in Stervoorde, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Sir Winston Churchillln 855 heeft 83 m² woonoppervlakte. In Stervoorde ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Stervoorde in Rijswijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Sir Winston Churchillln 855 in Stervoorde bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sir Winston Churchillln 855: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Stervoorde: restaurant (0.4 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Sir Winston Churchillln 855 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Stervoorde. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.