Portiekflat Burgemeester Elsenlaan 241 F602 Rijswijk

Burgemeester Elsenlaan 241 F602, 2282 NE Rijswijk

137 m² Bouwjaar 1959 4 kamers 2 slaapkamers Label B

Burgemeester Elsenlaan 241 F602 is een portiekflat in Rijswijk, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
137 m²
Inhoud
443 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Elsenlaan 241 F602

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Elsenlaan 241 F602

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
125.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.36 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Rijswijk

3755 Inwoners
2125 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2206 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Rembrandtkwartier
51% Koopwoningen
10.105 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Elsenlaan 241 F602

Vergelijkbare woningen in Rijswijk

Veelgestelde vragen over Burgemeester Elsenlaan 241 F602

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Elsenlaan 241 F602?

De prijsindicatie voor Burgemeester Elsenlaan 241 F602 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Rembrandtkwartier is €264.000. Dat komt neer op circa €1.927 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Elsenlaan 241 F602 zich tot de wijk Rembrandtkwartier?

Burgemeester Elsenlaan 241 F602 is een portiekflat van 137 m² in de wijk Rembrandtkwartier. De buurt telt 2.206 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.105 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Elsenlaan 241 F602?

Burgemeester Elsenlaan 241 F602 is een portiekflat in Rembrandtkwartier, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Elsenlaan 241 F602 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Elsenlaan 241 F602 heeft 137 m² woonoppervlakte en 443 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Rembrandtkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Elsenlaan 241 F602 en wat betekent dat?

Burgemeester Elsenlaan 241 F602 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Elsenlaan 241 F602?

Burgemeester Elsenlaan 241 F602 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rembrandtkwartier?

De wijk Rembrandtkwartier in Rijswijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rembrandtkwartier?