Streetview Sir Winston Churchillln 237 Rijswijk

Sir Winston Churchillln 237, 2282 JS Rijswijk

86 m² Bouwjaar 1921 6 kamers 2 slaapkamers Label D

Sir Winston Churchillln 237 is een woonhuis in Rijswijk, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m², een perceel van 122 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €189.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
86 m²
Perceeloppervlakte
122 m²
Inhoud
482 m³
Kamers
6
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Sir Winston Churchillln 237

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sir Winston Churchillln 237

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rijswijk

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Rijswijk

460 Inwoners
275 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
269 Woningvoorraad
€189.000 Gem. woningwaarde Havenkwartier
5% Koopwoningen
5.375 Inwoners per km²

Locatie van Sir Winston Churchillln 237

Vergelijkbare woningen in Rijswijk

Veelgestelde vragen over Sir Winston Churchillln 237

Wat is de geschatte woningwaarde van Sir Winston Churchillln 237?

De prijsindicatie voor Sir Winston Churchillln 237 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Havenkwartier is €189.000. Dat komt neer op circa €2.198 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sir Winston Churchillln 237 zich tot de wijk Havenkwartier?

Sir Winston Churchillln 237 is een woonhuis van 86 m² in de wijk Havenkwartier. De buurt telt 269 woningen. Daarvan is 5% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.375 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sir Winston Churchillln 237?

Sir Winston Churchillln 237 is een woonhuis in Havenkwartier, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sir Winston Churchillln 237 vergeleken met de buurt?

Sir Winston Churchillln 237 heeft 86 m² woonoppervlakte en 482 m³ inhoud. Het perceel is 122 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Havenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €189.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sir Winston Churchillln 237 en wat betekent dat?

Sir Winston Churchillln 237 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-11-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sir Winston Churchillln 237?

Sir Winston Churchillln 237 heeft 6 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Havenkwartier?

De wijk Havenkwartier in Rijswijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €189.000, 5% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Havenkwartier?