2-onder-1-kapwoning Nijlandstraat 51 Rijssen

Nijlandstraat 51, 7462 RZ Rijssen

133 m² Bouwjaar 1987 8 kamers 5 slaapkamers Label A

Nijlandstraat 51 is een 2-onder-1-kapwoning in Rijssen, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 243 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
243 m²
Inhoud
497 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Nijlandstraat 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nijlandstraat 51

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
128.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.9%
CO₂-emissie
25.73 kg/m²

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

15.2 km

Buurtinformatie in Rijssen

1740 Inwoners
600 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
605 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Braakmanslanden midden
98% Koopwoningen
4.826 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nijlandstraat 51

Vergelijkbare woningen in Rijssen

Veelgestelde vragen over Nijlandstraat 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Nijlandstraat 51?

De prijsindicatie voor Nijlandstraat 51 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Braakmanslanden midden is €357.000. Dat komt neer op circa €2.684 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nijlandstraat 51 zich tot de wijk Braakmanslanden midden?

Nijlandstraat 51 is een 2-onder-1-kapwoning van 133 m² in de wijk Braakmanslanden midden. De buurt telt 605 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nijlandstraat 51?

Nijlandstraat 51 is een 2-onder-1-kapwoning in Braakmanslanden midden, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nijlandstraat 51 vergeleken met de buurt?

Nijlandstraat 51 heeft 133 m² woonoppervlakte en 497 m³ inhoud. Het perceel is 243 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Braakmanslanden midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nijlandstraat 51 en wat betekent dat?

Nijlandstraat 51 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nijlandstraat 51?

Nijlandstraat 51 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Braakmanslanden midden?

De wijk Braakmanslanden midden in Rijssen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Braakmanslanden midden?