Streetview Nieuwenhuisstraat 52 Rijssen

Nieuwenhuisstraat 52, 7462 MN Rijssen

215 m² Bouwjaar 1980 7 kamers 5 slaapkamers

Nieuwenhuisstraat 52 is een woonhuis in Rijssen, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 2600 m² en 7 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
2600 m²
Inhoud
490 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Nieuwenhuisstraat 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rijssen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

15.2 km

Buurtinformatie in Rijssen

1740 Inwoners
600 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
605 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Braakmanslanden midden
98% Koopwoningen
4.826 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwenhuisstraat 52

Vergelijkbare woningen in Rijssen

Veelgestelde vragen over Nieuwenhuisstraat 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwenhuisstraat 52?

De gemiddelde woningwaarde in Braakmanslanden midden is €357.000. Dat komt neer op circa €1.660 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwenhuisstraat 52 zich tot de wijk Braakmanslanden midden?

Nieuwenhuisstraat 52 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Braakmanslanden midden. De buurt telt 605 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwenhuisstraat 52?

Nieuwenhuisstraat 52 is een woonhuis in Braakmanslanden midden, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nieuwenhuisstraat 52 vergeleken met de buurt?

Nieuwenhuisstraat 52 heeft 215 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 2600 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Braakmanslanden midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Nieuwenhuisstraat 52?

Nieuwenhuisstraat 52 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Braakmanslanden midden?

De wijk Braakmanslanden midden in Rijssen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Braakmanslanden midden?

Vanuit Nieuwenhuisstraat 52 in Braakmanslanden midden bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Braakmanslanden midden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwenhuisstraat 52: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.6 km.