Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 225 m²
- Perceeloppervlakte
- 626 m²
- Inhoud
- 725 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 4
Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 30 is een woonhuis in Rijssen, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m², een perceel van 626 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
0.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
14.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Plan Zuid is €307.000. Dat komt neer op circa €1.364 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 30 is een woonhuis van 225 m² in de wijk Plan Zuid. De buurt telt 1.251 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.227 inwoners per km².
Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 30 is een woonhuis in Plan Zuid, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 30 heeft 225 m² woonoppervlakte en 725 m³ inhoud. Het perceel is 626 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Plan Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 30 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.16 kg/jaar.
Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 30 heeft 10 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Plan Zuid in Rijssen (Overijssel) kenmerkt zich door 3.430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 30 in Plan Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.