Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 191 m²
- Perceeloppervlakte
- 2597 m²
Rijshornstraat 130 is een woonhuis in Rijsenhout, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m² en een perceel van 2597 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €624.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijshornstraat 130
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
5.6 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
5.4 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
2.3 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
7.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rijsenhout Omgeving is €624.000. Dat komt neer op circa €3.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijshornstraat 130 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Rijsenhout Omgeving. De buurt telt 256 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 123 inwoners per km².
Rijshornstraat 130 is een woonhuis in Rijsenhout Omgeving, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Rijshornstraat 130 heeft 191 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2597 m². In Rijsenhout Omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €624.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Rijsenhout Omgeving in Rijsenhout (Noord-Holland) kenmerkt zich door 825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €624.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Rijshornstraat 130 in Rijsenhout Omgeving bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijshornstraat 130: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 5.4 km.
Recreatie nabij Rijsenhout Omgeving: restaurant (2.3 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Rijshornstraat 130 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Rijsenhout Omgeving. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1990, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.