Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1987
- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 1715 m²
- Inhoud
- 464 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Grote Poellaan 89 is een woonhuis in Rijsenhout, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 1715 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €624.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grote Poellaan 89
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
5.6 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
5.4 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
2.3 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
7.9 kmDe prijsindicatie voor Grote Poellaan 89 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijsenhout Omgeving is €624.000. Dat komt neer op circa €4.052 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrote Poellaan 89 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Rijsenhout Omgeving. De buurt telt 256 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 123 inwoners per km².
Grote Poellaan 89 is een woonhuis in Rijsenhout Omgeving, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Grote Poellaan 89 heeft 154 m² woonoppervlakte en 464 m³ inhoud. Het perceel is 1715 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Rijsenhout Omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €624.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Grote Poellaan 89 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-03-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Grote Poellaan 89 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Rijsenhout Omgeving in Rijsenhout (Noord-Holland) kenmerkt zich door 825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €624.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Grote Poellaan 89 in Rijsenhout Omgeving bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.