Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 331 m²
- Perceeloppervlakte
- 870 m²
Grote Poellaan 20 is een woonhuis in Rijsenhout, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 331 m² en een perceel van 870 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €624.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grote Poellaan 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
5.6 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
5.4 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
2.3 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
7.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rijsenhout Omgeving is €624.000. Dat komt neer op circa €1.885 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrote Poellaan 20 is een woonhuis van 331 m² in de wijk Rijsenhout Omgeving. De buurt telt 256 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 123 inwoners per km².
Grote Poellaan 20 is een woonhuis in Rijsenhout Omgeving, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Grote Poellaan 20 heeft 331 m² woonoppervlakte. Het perceel is 870 m². In Rijsenhout Omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €624.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Rijsenhout Omgeving in Rijsenhout (Noord-Holland) kenmerkt zich door 825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €624.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Grote Poellaan 20 in Rijsenhout Omgeving bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Grote Poellaan 20: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 5.4 km.
Recreatie nabij Rijsenhout Omgeving: restaurant (2.3 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Grote Poellaan 20 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Rijsenhout Omgeving. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2007, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.