Galerijflat Keurmeesterhof 18 Rijnsburg

Keurmeesterhof 18, 2231 JL Rijnsburg

73 m² Bouwjaar 2016 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Keurmeesterhof 18 is een galerijflat in Rijnsburg, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
237 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Keurmeesterhof 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keurmeesterhof 18

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
67.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
102.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
18.85 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Rijnsburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

2730 Inwoners
1165 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1188 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Frederiksoord-Noord
74% Koopwoningen
10.499 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Keurmeesterhof 18

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Keurmeesterhof 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Keurmeesterhof 18?

De prijsindicatie voor Keurmeesterhof 18 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Frederiksoord-Noord is €411.000. Dat komt neer op circa €5.630 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keurmeesterhof 18 zich tot de wijk Frederiksoord-Noord?

Keurmeesterhof 18 is een galerijflat van 73 m² in de wijk Frederiksoord-Noord. De buurt telt 1.188 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.499 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keurmeesterhof 18?

Keurmeesterhof 18 is een galerijflat in Frederiksoord-Noord, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Keurmeesterhof 18 vergeleken met de buurt?

Keurmeesterhof 18 heeft 73 m² woonoppervlakte en 237 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Frederiksoord-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keurmeesterhof 18 en wat betekent dat?

Keurmeesterhof 18 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-10-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Keurmeesterhof 18?

Keurmeesterhof 18 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Frederiksoord-Noord?

De wijk Frederiksoord-Noord in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frederiksoord-Noord?

Vanuit Keurmeesterhof 18 in Frederiksoord-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.