Eengezinswoning, tussenwoning Valkenburgerweg 28 Rijnsburg

Valkenburgerweg 28, 2231 AN Rijnsburg

148 m² Bouwjaar 1915 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Valkenburgerweg 28 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rijnsburg, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 151 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €529.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
487 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€570.000 tot €670.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Valkenburgerweg 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenburgerweg 28

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
78.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
132.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.3%
CO₂-emissie
25.13 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (59.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

2735 Inwoners
1015 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1005 Woningvoorraad
€529.000 Gem. woningwaarde Kleipetten
92% Koopwoningen
6.484 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valkenburgerweg 28

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Valkenburgerweg 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenburgerweg 28?

De prijsindicatie voor Valkenburgerweg 28 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleipetten is €529.000. Dat komt neer op circa €3.574 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenburgerweg 28 zich tot de wijk Kleipetten?

Valkenburgerweg 28 is een eengezinswoning, tussenwoning van 148 m² in de wijk Kleipetten. De buurt telt 1.005 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.484 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenburgerweg 28?

Valkenburgerweg 28 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kleipetten, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Valkenburgerweg 28 vergeleken met de buurt?

Valkenburgerweg 28 heeft 148 m² woonoppervlakte en 487 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Kleipetten ligt de gemiddelde woningwaarde op €529.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenburgerweg 28 en wat betekent dat?

Valkenburgerweg 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valkenburgerweg 28?

Valkenburgerweg 28 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 59 m².

Hoe is de woningmarkt in Kleipetten?

De wijk Kleipetten in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €529.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleipetten?