Eengezinswoning, vrijstaande woning Rijnsburgerweg 94 Rijnsburg

Rijnsburgerweg 94, 2231 AG Rijnsburg

375 m² Bouwjaar 1930 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Rijnsburgerweg 94 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Rijnsburg, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 375 m², een perceel van 707 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €728.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
375 m²
Perceeloppervlakte
707 m²
Inhoud
1587 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€940.000 tot €1.040.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan drukke weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rijnsburgerweg 94

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnsburgerweg 94

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
143.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.77 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (168.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

240 Inwoners
115 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
74 Woningvoorraad
€728.000 Gem. woningwaarde Kamphuizerpolder
86% Koopwoningen
243 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijnsburgerweg 94

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Rijnsburgerweg 94

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnsburgerweg 94?

De prijsindicatie voor Rijnsburgerweg 94 ligt rond €940.000 tot €1.040.000. De gemiddelde woningwaarde in Kamphuizerpolder is €728.000. Dat komt neer op circa €1.941 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnsburgerweg 94 zich tot de wijk Kamphuizerpolder?

Rijnsburgerweg 94 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 375 m² in de wijk Kamphuizerpolder. De buurt telt 74 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 243 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnsburgerweg 94?

Rijnsburgerweg 94 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kamphuizerpolder, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijnsburgerweg 94 vergeleken met de buurt?

Rijnsburgerweg 94 heeft 375 m² woonoppervlakte en 1587 m³ inhoud. Het perceel is 707 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 54 m² per kamer. In Kamphuizerpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €728.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnsburgerweg 94 en wat betekent dat?

Rijnsburgerweg 94 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijnsburgerweg 94?

Rijnsburgerweg 94 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 168 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kamphuizerpolder?

De wijk Kamphuizerpolder in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €728.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kamphuizerpolder?