Eengezinswoning, tussenwoning Kardinaal de Jongstraat 17 Rijen

Kardinaal de Jongstraat 17, 5121 JN Rijen

112 m² Bouwjaar 1971 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Kardinaal de Jongstraat 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rijen, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 147 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Inhoud
410 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kardinaal de Jongstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kardinaal de Jongstraat 17

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
225.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.19 kg/m²

Tuin
Ja (84.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Rijen

3605 Inwoners
1550 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1551 Woningvoorraad
€307.000 Gem. woningwaarde Vijf Eiken
58% Koopwoningen
4.077 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kardinaal de Jongstraat 17

Vergelijkbare woningen in Rijen

Veelgestelde vragen over Kardinaal de Jongstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Kardinaal de Jongstraat 17?

De prijsindicatie voor Kardinaal de Jongstraat 17 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Vijf Eiken is €307.000. Dat komt neer op circa €2.741 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kardinaal de Jongstraat 17 zich tot de wijk Vijf Eiken?

Kardinaal de Jongstraat 17 is een eengezinswoning, tussenwoning van 112 m² in de wijk Vijf Eiken. De buurt telt 1.551 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.077 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kardinaal de Jongstraat 17?

Kardinaal de Jongstraat 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vijf Eiken, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kardinaal de Jongstraat 17 vergeleken met de buurt?

Kardinaal de Jongstraat 17 heeft 112 m² woonoppervlakte en 410 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Vijf Eiken ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kardinaal de Jongstraat 17 en wat betekent dat?

Kardinaal de Jongstraat 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kardinaal de Jongstraat 17?

Kardinaal de Jongstraat 17 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 84 m².

Hoe is de woningmarkt in Vijf Eiken?

De wijk Vijf Eiken in Rijen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vijf Eiken?