Streetview Terhofstede 9 Retranchement

Terhofstede 9, 4525 LM Retranchement

106 m² Bouwjaar 1935 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Terhofstede 9 is een woonhuis in Retranchement, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 1015 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €649.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
1015 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Terhofstede 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Terhofstede 9

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Retranchement

Onderwijs

Basisschool

3.8 km
Dagelijks

Supermarkt

4 km
Gezondheid

Huisarts

5.4 km
Vervoer

Treinstation

57.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.9 km
Gezondheid

Apotheek

5.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

9 km
Cultuur

Bioscoop

36.7 km

Buurtinformatie in Retranchement

130 Inwoners
60 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
131 Woningvoorraad
€649.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Retranchement
59% Koopwoningen
13 Inwoners per km²

Locatie van Terhofstede 9

Vergelijkbare woningen in Retranchement

Veelgestelde vragen over Terhofstede 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Terhofstede 9?

De prijsindicatie voor Terhofstede 9 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Retranchement is €649.000. Dat komt neer op circa €6.123 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Terhofstede 9 zich tot de wijk Verspreide huizen Retranchement?

Terhofstede 9 is een woonhuis van 106 m² in de wijk Verspreide huizen Retranchement. De buurt telt 131 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Terhofstede 9?

Terhofstede 9 is een woonhuis in Verspreide huizen Retranchement, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Terhofstede 9 vergeleken met de buurt?

Terhofstede 9 heeft 106 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 1015 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Verspreide huizen Retranchement ligt de gemiddelde woningwaarde op €649.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Terhofstede 9 en wat betekent dat?

Terhofstede 9 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-12-04. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Terhofstede 9?

Terhofstede 9 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Retranchement?

De wijk Verspreide huizen Retranchement in Retranchement (Zeeland) kenmerkt zich door 130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €649.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Retranchement?