Eengezinswoning, geschakelde woning Reijmerstokkerdorpsstraat 45 Reijmerstok

Reijmerstokkerdorpsstraat 45, 6274 NH Reijmerstok

246 m² Bouwjaar 1981 8 kamers 4 slaapkamers Label B

Reijmerstokkerdorpsstraat 45 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Reijmerstok, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 246 m², een perceel van 850 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
246 m²
Perceeloppervlakte
850 m²
Inhoud
960 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€580.000 tot €680.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Reijmerstokkerdorpsstraat 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reijmerstokkerdorpsstraat 45

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
137.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.5%
CO₂-emissie
31.98 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (423.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Reijmerstok

Onderwijs

Basisschool

3.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

8.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

14.3 km

Buurtinformatie in Reijmerstok

510 Inwoners
235 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
239 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Reijmerstok
78% Koopwoningen
275 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Reijmerstokkerdorpsstraat 45

Vergelijkbare woningen in Reijmerstok

Veelgestelde vragen over Reijmerstokkerdorpsstraat 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Reijmerstokkerdorpsstraat 45?

De prijsindicatie voor Reijmerstokkerdorpsstraat 45 ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in Reijmerstok is €384.000. Dat komt neer op circa €1.561 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reijmerstokkerdorpsstraat 45 zich tot de wijk Reijmerstok?

Reijmerstokkerdorpsstraat 45 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 246 m² in de wijk Reijmerstok. De buurt telt 239 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 275 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reijmerstokkerdorpsstraat 45?

Reijmerstokkerdorpsstraat 45 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Reijmerstok, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Reijmerstokkerdorpsstraat 45 vergeleken met de buurt?

Reijmerstokkerdorpsstraat 45 heeft 246 m² woonoppervlakte en 960 m³ inhoud. Het perceel is 850 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Reijmerstok ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reijmerstokkerdorpsstraat 45 en wat betekent dat?

Reijmerstokkerdorpsstraat 45 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-12-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Reijmerstokkerdorpsstraat 45?

Reijmerstokkerdorpsstraat 45 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 423 m².

Hoe is de woningmarkt in Reijmerstok?

De wijk Reijmerstok in Reijmerstok (Limburg) kenmerkt zich door 510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reijmerstok?