Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 247 m²
- Perceeloppervlakte
- 720 m²
Diepenbrockstraat 16 is een woonhuis in Raamsdonksveer, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m² en een perceel van 720 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Diepenbrockstraat 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
16 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
6.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
11.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Raamsdonksveer is €334.000. Dat komt neer op circa €1.352 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDiepenbrockstraat 16 is een woonhuis van 247 m² in de wijk Raamsdonksveer. De buurt telt 3.182 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.996 inwoners per km².
Diepenbrockstraat 16 is een woonhuis in Raamsdonksveer, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Diepenbrockstraat 16 heeft 247 m² woonoppervlakte. Het perceel is 720 m². In Raamsdonksveer ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Diepenbrockstraat 16 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.63 kg/jaar.
De wijk Raamsdonksveer in Raamsdonksveer (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 6.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Diepenbrockstraat 16 in Raamsdonksveer bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 16 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Diepenbrockstraat 16: ziekenhuis op 6.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.6 km.