Streetview Ambachtsherenlaan 34 Raamsdonksveer

Ambachtsherenlaan 34, 4941 AS Raamsdonksveer

192 m² Bouwjaar 1961 5 kamers Label F

Ambachtsherenlaan 34 is een woonhuis in Raamsdonksveer, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m², een perceel van 617 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
617 m²
Inhoud
670 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Ambachtsherenlaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ambachtsherenlaan 34

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Raamsdonksveer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

16 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.7 km

Buurtinformatie in Raamsdonksveer

6805 Inwoners
3195 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3182 Woningvoorraad
€334.000 Gem. woningwaarde Raamsdonksveer
54% Koopwoningen
3.996 Inwoners per km²

Locatie van Ambachtsherenlaan 34

Vergelijkbare woningen in Raamsdonksveer

Veelgestelde vragen over Ambachtsherenlaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Ambachtsherenlaan 34?

De prijsindicatie voor Ambachtsherenlaan 34 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Raamsdonksveer is €334.000. Dat komt neer op circa €1.740 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ambachtsherenlaan 34 zich tot de wijk Raamsdonksveer?

Ambachtsherenlaan 34 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Raamsdonksveer. De buurt telt 3.182 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.996 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ambachtsherenlaan 34?

Ambachtsherenlaan 34 is een woonhuis in Raamsdonksveer, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ambachtsherenlaan 34 vergeleken met de buurt?

Ambachtsherenlaan 34 heeft 192 m² woonoppervlakte en 670 m³ inhoud. Het perceel is 617 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Raamsdonksveer ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ambachtsherenlaan 34 en wat betekent dat?

Ambachtsherenlaan 34 heeft energielabel F. Geldig tot 2026-10-23. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ambachtsherenlaan 34?

Ambachtsherenlaan 34 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Raamsdonksveer?

De wijk Raamsdonksveer in Raamsdonksveer (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 6.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Raamsdonksveer?

Vanuit Ambachtsherenlaan 34 in Raamsdonksveer bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 16 km, snelwegoprit op 1.1 km.