Streetview Rembrandthof 20 Purmerland

Rembrandthof 20, 1451 MP Purmerland

64 m² Bouwjaar 2007 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Rembrandthof 20 is een appartement in Purmerland, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €706.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
230 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Rembrandthof 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandthof 20

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Purmerland

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Purmerland

425 Inwoners
175 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
173 Woningvoorraad
€706.000 Gem. woningwaarde Purmerland
79% Koopwoningen
176 Inwoners per km²

Locatie van Rembrandthof 20

Vergelijkbare woningen in Purmerland

Veelgestelde vragen over Rembrandthof 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandthof 20?

De prijsindicatie voor Rembrandthof 20 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Purmerland is €706.000. Dat komt neer op circa €11.031 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandthof 20 zich tot de wijk Purmerland?

Rembrandthof 20 is een appartement van 64 m² in de wijk Purmerland. De buurt telt 173 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 176 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandthof 20?

Rembrandthof 20 is een appartement in Purmerland, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rembrandthof 20 vergeleken met de buurt?

Rembrandthof 20 heeft 64 m² woonoppervlakte en 230 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Purmerland ligt de gemiddelde woningwaarde op €706.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandthof 20 en wat betekent dat?

Rembrandthof 20 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Rembrandthof 20?

Rembrandthof 20 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Purmerland?

De wijk Purmerland in Purmerland (Noord-Holland) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €706.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Purmerland?

Vanuit Rembrandthof 20 in Purmerland bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Purmerland?