Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 319 m²
- Perceeloppervlakte
- 487 m²
Nieuw Holsterweg 33 A is een woonhuis in Posterholt, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 319 m² en een perceel van 487 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €275.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuw Holsterweg 33 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
9.5 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
6.2 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
9.4 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
8.3 kmBioscoop
10.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Posterholt is €275.000. Dat komt neer op circa €862 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuw Holsterweg 33 A is een woonhuis van 319 m² in de wijk Posterholt. De buurt telt 1.683 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.433 inwoners per km².
Nieuw Holsterweg 33 A is een woonhuis in Posterholt, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Nieuw Holsterweg 33 A heeft 319 m² woonoppervlakte. Het perceel is 487 m². In Posterholt ligt de gemiddelde woningwaarde op €275.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuw Holsterweg 33 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Posterholt in Posterholt (Limburg) kenmerkt zich door 3.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €275.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Nieuw Holsterweg 33 A in Posterholt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 9.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuw Holsterweg 33 A: ziekenhuis op 9.4 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 6.2 km.
Recreatie nabij Posterholt: restaurant (0.7 km), cafe (0.5 km).