Streetview Albrandswaardseweg 83 Poortugaal

Albrandswaardseweg 83, 3171 AD Poortugaal

132 m² Bouwjaar 2007 4 kamers 3 slaapkamers

Albrandswaardseweg 83 is een woonhuis in Poortugaal, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 2000 m² en 4 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €715.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
2000 m²
Inhoud
633 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Albrandswaardseweg 83

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Poortugaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

10.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

5 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Poortugaal

80 Inwoners
30 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
30 Woningvoorraad
€715.000 Gem. woningwaarde Kijvelanden
100% Koopwoningen
69 Inwoners per km²

Locatie van Albrandswaardseweg 83

Vergelijkbare woningen in Poortugaal

Veelgestelde vragen over Albrandswaardseweg 83

Wat is de geschatte woningwaarde van Albrandswaardseweg 83?

De gemiddelde woningwaarde in Kijvelanden is €715.000. Dat komt neer op circa €5.417 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Albrandswaardseweg 83 zich tot de wijk Kijvelanden?

Albrandswaardseweg 83 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Kijvelanden. De buurt telt 30 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 69 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Albrandswaardseweg 83?

Albrandswaardseweg 83 is een woonhuis in Kijvelanden, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Albrandswaardseweg 83 vergeleken met de buurt?

Albrandswaardseweg 83 heeft 132 m² woonoppervlakte en 633 m³ inhoud. Het perceel is 2000 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Kijvelanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €715.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Albrandswaardseweg 83?

Albrandswaardseweg 83 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kijvelanden?

De wijk Kijvelanden in Poortugaal (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €715.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kijvelanden?

Vanuit Albrandswaardseweg 83 in Kijvelanden bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 10.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kijvelanden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Albrandswaardseweg 83: ziekenhuis op 8 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 4.9 km.