Streetview Noordzijdseweg 105 Polsbroek

Noordzijdseweg 105, 3415 RA Polsbroek

189 m² Bouwjaar 1990

Noordzijdseweg 105 is een woonhuis in Polsbroek, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
189 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Noordzijdseweg 105

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Polsbroek

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

5.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

13.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

4.2 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

14.3 km

Buurtinformatie in Polsbroek

695 Inwoners
260 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
246 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Polsbroek-Noordzijdseweg-Zuidzijdseweg
83% Koopwoningen
63 Inwoners per km²

Locatie van Noordzijdseweg 105

Vergelijkbare woningen in Polsbroek

Veelgestelde vragen over Noordzijdseweg 105

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordzijdseweg 105?

De gemiddelde woningwaarde in Polsbroek-Noordzijdseweg-Zuidzijdseweg is €604.000. Dat komt neer op circa €3.196 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordzijdseweg 105 zich tot de wijk Polsbroek-Noordzijdseweg-Zuidzijdseweg?

Noordzijdseweg 105 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Polsbroek-Noordzijdseweg-Zuidzijdseweg. De buurt telt 246 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 63 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordzijdseweg 105?

Noordzijdseweg 105 is een woonhuis in Polsbroek-Noordzijdseweg-Zuidzijdseweg, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Noordzijdseweg 105 vergeleken met de buurt?

Noordzijdseweg 105 heeft 189 m² woonoppervlakte. In Polsbroek-Noordzijdseweg-Zuidzijdseweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Polsbroek-Noordzijdseweg-Zuidzijdseweg?

De wijk Polsbroek-Noordzijdseweg-Zuidzijdseweg in Polsbroek (Utrecht) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Polsbroek-Noordzijdseweg-Zuidzijdseweg?

Vanuit Noordzijdseweg 105 in Polsbroek-Noordzijdseweg-Zuidzijdseweg bereik je: supermarkt op 5.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 13.3 km, snelwegoprit op 4.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Polsbroek-Noordzijdseweg-Zuidzijdseweg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Noordzijdseweg 105: ziekenhuis op 7.8 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 6.6 km.