Tussenwoning Margaretha Roosenboomstraat 12 Pijnacker

Margaretha Roosenboomstraat 12, 2642 DG Pijnacker

170 m² Bouwjaar 1994 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Margaretha Roosenboomstraat 12 is een tussenwoning in Pijnacker, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 211 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €439.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
211 m²
Inhoud
565 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Margaretha Roosenboomstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Margaretha Roosenboomstraat 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
88.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
122.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.4%
CO₂-emissie
22.54 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Pijnacker

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Pijnacker

3890 Inwoners
1460 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1431 Woningvoorraad
€439.000 Gem. woningwaarde Klapwijk
91% Koopwoningen
6.505 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Margaretha Roosenboomstraat 12

Vergelijkbare woningen in Pijnacker

Veelgestelde vragen over Margaretha Roosenboomstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Margaretha Roosenboomstraat 12?

De prijsindicatie voor Margaretha Roosenboomstraat 12 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Klapwijk is €439.000. Dat komt neer op circa €2.582 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Margaretha Roosenboomstraat 12 zich tot de wijk Klapwijk?

Margaretha Roosenboomstraat 12 is een tussenwoning van 170 m² in de wijk Klapwijk. De buurt telt 1.431 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Margaretha Roosenboomstraat 12?

Margaretha Roosenboomstraat 12 is een tussenwoning in Klapwijk, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Margaretha Roosenboomstraat 12 vergeleken met de buurt?

Margaretha Roosenboomstraat 12 heeft 170 m² woonoppervlakte en 565 m³ inhoud. Het perceel is 211 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Klapwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €439.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Margaretha Roosenboomstraat 12 en wat betekent dat?

Margaretha Roosenboomstraat 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Margaretha Roosenboomstraat 12?

Margaretha Roosenboomstraat 12 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Klapwijk?

De wijk Klapwijk in Pijnacker (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €439.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klapwijk?