Streetview Lauwersweg 8 Pieterzijl

Lauwersweg 8, 9844 TC Pieterzijl

132 m² Bouwjaar 2013 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Lauwersweg 8 is een woonhuis in Pieterzijl, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 206 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €214.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
206 m²
Inhoud
485 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lauwersweg 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lauwersweg 8

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Pieterzijl

Onderwijs

Basisschool

3.7 km
Dagelijks

Supermarkt

4 km
Gezondheid

Huisarts

4.3 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.2 km
Gezondheid

Apotheek

4.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

24.9 km
Horeca

Restaurant

4 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

24.3 km

Buurtinformatie in Pieterzijl

175 Inwoners
75 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
80 Woningvoorraad
€214.000 Gem. woningwaarde Pieterzijl
89% Koopwoningen
602 Inwoners per km²

Locatie van Lauwersweg 8

Vergelijkbare woningen in Pieterzijl

Veelgestelde vragen over Lauwersweg 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Lauwersweg 8?

De prijsindicatie voor Lauwersweg 8 ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Pieterzijl is €214.000. Dat komt neer op circa €1.621 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lauwersweg 8 zich tot de wijk Pieterzijl?

Lauwersweg 8 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Pieterzijl. De buurt telt 80 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 602 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lauwersweg 8?

Lauwersweg 8 is een woonhuis in Pieterzijl, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lauwersweg 8 vergeleken met de buurt?

Lauwersweg 8 heeft 132 m² woonoppervlakte en 485 m³ inhoud. Het perceel is 206 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Pieterzijl ligt de gemiddelde woningwaarde op €214.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lauwersweg 8 en wat betekent dat?

Lauwersweg 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-12-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lauwersweg 8?

Lauwersweg 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Pieterzijl?

De wijk Pieterzijl in Pieterzijl (Groningen) kenmerkt zich door 175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €214.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pieterzijl?

Vanuit Lauwersweg 8 in Pieterzijl bereik je: supermarkt op 4 km, basisschool op 3.7 km, huisarts op 4.3 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.