Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 197 m²
- Perceeloppervlakte
- 230 m²
- Inhoud
- 948 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Burgemeester Andriessenstraat 2 is een woonhuis in Ovezande, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 230 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Andriessenstraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
11.9 kmSnelweg oprit
3.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
11.6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
10.3 kmRestaurant
4.8 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
11.2 kmDe prijsindicatie voor Burgemeester Andriessenstraat 2 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Ovezande is €260.000. Dat komt neer op circa €1.320 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Andriessenstraat 2 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Kern Ovezande. De buurt telt 453 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.109 inwoners per km².
Burgemeester Andriessenstraat 2 is een woonhuis in Kern Ovezande, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester Andriessenstraat 2 heeft 197 m² woonoppervlakte en 948 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Kern Ovezande ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Andriessenstraat 2 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Burgemeester Andriessenstraat 2 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Kern Ovezande in Ovezande (Zeeland) kenmerkt zich door 895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Burgemeester Andriessenstraat 2 in Kern Ovezande bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 11.9 km, snelwegoprit op 3.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Andriessenstraat 2: ziekenhuis op 10.3 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 11.6 km.