Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1987
- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
Wilhelminastraat 14 is een woonhuis in Ouderkerk aan den IJssel, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en een perceel van 148 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wilhelminastraat 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
10.9 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
4.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
11.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ouderkerk aan den IJssel is €366.000. Dat komt neer op circa €2.976 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWilhelminastraat 14 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Ouderkerk aan den IJssel. De buurt telt 1.716 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.847 inwoners per km².
Wilhelminastraat 14 is een woonhuis in Ouderkerk aan den IJssel, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Wilhelminastraat 14 heeft 123 m² woonoppervlakte. Het perceel is 148 m². In Ouderkerk aan den IJssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Ouderkerk aan den IJssel in Ouderkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Wilhelminastraat 14 in Ouderkerk aan den IJssel bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 10.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wilhelminastraat 14: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 4.4 km.
Recreatie nabij Ouderkerk aan den IJssel: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Wilhelminastraat 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ouderkerk aan den IJssel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1987, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.