Streetview Wilhelminastraat 11 Ouderkerk aan den IJssel

Wilhelminastraat 11, 2935 XV Ouderkerk aan den IJssel

91 m² Bouwjaar 1949 Label A

Wilhelminastraat 11 is een woonhuis in Ouderkerk aan den IJssel, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m² en een perceel van 247 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
247 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminastraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelminastraat 11

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
145.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.6%
CO₂-emissie
25.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

10.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

11.7 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan den IJssel

4160 Inwoners
1705 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1716 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde Ouderkerk aan den IJssel
74% Koopwoningen
1.847 Inwoners per km²

Locatie van Wilhelminastraat 11

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Wilhelminastraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminastraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in Ouderkerk aan den IJssel is €366.000. Dat komt neer op circa €4.022 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminastraat 11 zich tot de wijk Ouderkerk aan den IJssel?

Wilhelminastraat 11 is een woonhuis van 91 m² in de wijk Ouderkerk aan den IJssel. De buurt telt 1.716 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.847 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminastraat 11?

Wilhelminastraat 11 is een woonhuis in Ouderkerk aan den IJssel, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wilhelminastraat 11 vergeleken met de buurt?

Wilhelminastraat 11 heeft 91 m² woonoppervlakte. Het perceel is 247 m². In Ouderkerk aan den IJssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelminastraat 11 en wat betekent dat?

Wilhelminastraat 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-05-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.37 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ouderkerk aan den IJssel?

De wijk Ouderkerk aan den IJssel in Ouderkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ouderkerk aan den IJssel?

Vanuit Wilhelminastraat 11 in Ouderkerk aan den IJssel bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 10.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.