Streetview Graaf Hendrik van Nassaustraat 16 Ouderkerk aan den IJssel

Graaf Hendrik van Nassaustraat 16, 2935 XG Ouderkerk aan den IJssel

94 m² Bouwjaar 1968 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Graaf Hendrik van Nassaustraat 16 is een woonhuis in Ouderkerk aan den IJssel, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 123 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
123 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Graaf Hendrik van Nassaustraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Graaf Hendrik van Nassaustraat 16

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
206.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
282.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

10.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

11.7 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan den IJssel

4160 Inwoners
1705 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1716 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde Ouderkerk aan den IJssel
74% Koopwoningen
1.847 Inwoners per km²

Locatie van Graaf Hendrik van Nassaustraat 16

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Graaf Hendrik van Nassaustraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Graaf Hendrik van Nassaustraat 16?

De gemiddelde woningwaarde in Ouderkerk aan den IJssel is €366.000. Dat komt neer op circa €3.894 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Graaf Hendrik van Nassaustraat 16 zich tot de wijk Ouderkerk aan den IJssel?

Graaf Hendrik van Nassaustraat 16 is een woonhuis van 94 m² in de wijk Ouderkerk aan den IJssel. De buurt telt 1.716 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.847 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Graaf Hendrik van Nassaustraat 16?

Graaf Hendrik van Nassaustraat 16 is een woonhuis in Ouderkerk aan den IJssel, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Graaf Hendrik van Nassaustraat 16 vergeleken met de buurt?

Graaf Hendrik van Nassaustraat 16 heeft 94 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Het perceel is 123 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Ouderkerk aan den IJssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Graaf Hendrik van Nassaustraat 16 en wat betekent dat?

Graaf Hendrik van Nassaustraat 16 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-09-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Graaf Hendrik van Nassaustraat 16?

Graaf Hendrik van Nassaustraat 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ouderkerk aan den IJssel?

De wijk Ouderkerk aan den IJssel in Ouderkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.