Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 322 m²
- Perceeloppervlakte
- 6155 m²
Tiendweg-Oost 16 is een woonhuis in Ouderkerk aan den IJssel, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 322 m² en een perceel van 6155 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €701.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tiendweg-Oost 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
12.3 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
4.7 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
1.9 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
12.1 kmDe prijsindicatie voor Tiendweg-Oost 16 ligt rond €720.000 tot €820.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr. huizen Ouderkerk Oost is €701.000. Dat komt neer op circa €2.177 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTiendweg-Oost 16 is een woonhuis van 322 m² in de wijk Verspr. huizen Ouderkerk Oost. De buurt telt 66 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23 inwoners per km².
Tiendweg-Oost 16 is een woonhuis in Verspr. huizen Ouderkerk Oost, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Tiendweg-Oost 16 heeft 322 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6155 m². In Verspr. huizen Ouderkerk Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €701.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspr. huizen Ouderkerk Oost in Ouderkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €701.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.5 personen.
Vanuit Tiendweg-Oost 16 in Verspr. huizen Ouderkerk Oost bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 12.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tiendweg-Oost 16: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 4.7 km.
Recreatie nabij Verspr. huizen Ouderkerk Oost: restaurant (1.9 km), cafe (2.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €720.000 tot €820.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Verspr. huizen Ouderkerk Oost is €701.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.