Streetview Tiendweg-Oost 12 Ouderkerk aan den IJssel

Tiendweg-Oost 12, 2935 LE Ouderkerk aan den IJssel

210 m² Bouwjaar 1958

Tiendweg-Oost 12 is een woonhuis in Ouderkerk aan den IJssel, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m² en een perceel van 670 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €701.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
670 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Tiendweg-Oost 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

12.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

12.1 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan den IJssel

215 Inwoners
60 Huishoudens
3.5 Gem. huishoudensgrootte
66 Woningvoorraad
€701.000 Gem. woningwaarde Verspr. huizen Ouderkerk Oost
98% Koopwoningen
23 Inwoners per km²

Locatie van Tiendweg-Oost 12

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Tiendweg-Oost 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Tiendweg-Oost 12?

De prijsindicatie voor Tiendweg-Oost 12 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr. huizen Ouderkerk Oost is €701.000. Dat komt neer op circa €3.338 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tiendweg-Oost 12 zich tot de wijk Verspr. huizen Ouderkerk Oost?

Tiendweg-Oost 12 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Verspr. huizen Ouderkerk Oost. De buurt telt 66 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tiendweg-Oost 12?

Tiendweg-Oost 12 is een woonhuis in Verspr. huizen Ouderkerk Oost, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tiendweg-Oost 12 vergeleken met de buurt?

Tiendweg-Oost 12 heeft 210 m² woonoppervlakte. Het perceel is 670 m². In Verspr. huizen Ouderkerk Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €701.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspr. huizen Ouderkerk Oost?

De wijk Verspr. huizen Ouderkerk Oost in Ouderkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €701.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr. huizen Ouderkerk Oost?

Vanuit Tiendweg-Oost 12 in Verspr. huizen Ouderkerk Oost bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 12.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspr. huizen Ouderkerk Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Tiendweg-Oost 12: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 4.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspr. huizen Ouderkerk Oost?