Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 5650 m²
- Kamers
- 2
Oudelandseweg 18 is een woonhuis in Ouderkerk aan den IJssel, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 5650 m² en 2 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €701.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oudelandseweg 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
12.3 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
4.7 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
1.9 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
12.1 kmDe prijsindicatie voor Oudelandseweg 18 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr. huizen Ouderkerk Oost is €701.000. Dat komt neer op circa €6.373 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOudelandseweg 18 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Verspr. huizen Ouderkerk Oost. De buurt telt 66 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23 inwoners per km².
Oudelandseweg 18 is een woonhuis in Verspr. huizen Ouderkerk Oost, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oudelandseweg 18 heeft 110 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5650 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 55 m² per kamer. In Verspr. huizen Ouderkerk Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €701.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oudelandseweg 18 heeft 2 kamers.
De wijk Verspr. huizen Ouderkerk Oost in Ouderkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €701.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.5 personen.
Vanuit Oudelandseweg 18 in Verspr. huizen Ouderkerk Oost bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 12.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oudelandseweg 18: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 4.7 km.
Recreatie nabij Verspr. huizen Ouderkerk Oost: restaurant (1.9 km), cafe (2.6 km).