Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 252 m²
- Perceeloppervlakte
- 1989 m²
- Inhoud
- 935 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Oudelandseweg 27 is een woonhuis in Ouderkerk aan den IJssel, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 252 m², een perceel van 1989 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €701.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oudelandseweg 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
12.3 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
4.7 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
1.9 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
12.1 kmDe prijsindicatie voor Oudelandseweg 27 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr. huizen Ouderkerk Oost is €701.000. Dat komt neer op circa €2.782 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOudelandseweg 27 is een woonhuis van 252 m² in de wijk Verspr. huizen Ouderkerk Oost. De buurt telt 66 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23 inwoners per km².
Oudelandseweg 27 is een woonhuis in Verspr. huizen Ouderkerk Oost, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oudelandseweg 27 heeft 252 m² woonoppervlakte en 935 m³ inhoud. Het perceel is 1989 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Verspr. huizen Ouderkerk Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €701.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oudelandseweg 27 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-06-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.68 kg/jaar.
Oudelandseweg 27 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Verspr. huizen Ouderkerk Oost in Ouderkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €701.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.5 personen.
Vanuit Oudelandseweg 27 in Verspr. huizen Ouderkerk Oost bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 12.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.