Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 195 m²
- Perceeloppervlakte
- 740 m²
- Inhoud
- 867 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
IJsseldijk-Noord 191 is een woonhuis in Ouderkerk aan den IJssel, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m², een perceel van 740 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €395.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor IJsseldijk-Noord 191
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
3.4 kmHuisarts
3.5 kmTreinstation
9.4 kmSnelweg oprit
4.2 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
7.9 kmApotheek
3.5 kmZiekenhuis
7.9 kmRestaurant
3.4 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
8.1 kmDe prijsindicatie voor IJsseldijk-Noord 191 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr. huizen Ouderkerk Noord is €395.000. Dat komt neer op circa €2.026 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIJsseldijk-Noord 191 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Verspr. huizen Ouderkerk Noord. De buurt telt 548 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 266 inwoners per km².
IJsseldijk-Noord 191 is een woonhuis in Verspr. huizen Ouderkerk Noord, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
IJsseldijk-Noord 191 heeft 195 m² woonoppervlakte en 867 m³ inhoud. Het perceel is 740 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Verspr. huizen Ouderkerk Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €395.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
IJsseldijk-Noord 191 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-03-11. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
IJsseldijk-Noord 191 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Verspr. huizen Ouderkerk Noord in Ouderkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €395.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit IJsseldijk-Noord 191 in Verspr. huizen Ouderkerk Noord bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 9.4 km, snelwegoprit op 4.2 km.