Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 251 m²
- Perceeloppervlakte
- 1010 m²
IJsseldijk-Noord 87 A is een woonhuis in Ouderkerk aan den IJssel, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 251 m² en een perceel van 1010 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €395.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor IJsseldijk-Noord 87 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
3.4 kmHuisarts
3.5 kmTreinstation
9.4 kmSnelweg oprit
4.2 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
7.9 kmApotheek
3.5 kmZiekenhuis
7.9 kmRestaurant
3.4 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
8.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspr. huizen Ouderkerk Noord is €395.000. Dat komt neer op circa €1.574 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIJsseldijk-Noord 87 A is een woonhuis van 251 m² in de wijk Verspr. huizen Ouderkerk Noord. De buurt telt 548 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 266 inwoners per km².
IJsseldijk-Noord 87 A is een woonhuis in Verspr. huizen Ouderkerk Noord, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
IJsseldijk-Noord 87 A heeft 251 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1010 m². In Verspr. huizen Ouderkerk Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €395.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspr. huizen Ouderkerk Noord in Ouderkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €395.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit IJsseldijk-Noord 87 A in Verspr. huizen Ouderkerk Noord bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 9.4 km, snelwegoprit op 4.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van IJsseldijk-Noord 87 A: ziekenhuis op 7.9 km, apotheek op 3.5 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 7.9 km.
Recreatie nabij Verspr. huizen Ouderkerk Noord: restaurant (3.4 km), cafe (3.5 km).