Streetview Kerkweg 85 Ouderkerk aan den IJssel

Kerkweg 85, 2935 AH Ouderkerk aan den IJssel

149 m² Bouwjaar 1920 4 kamers Label G

Kerkweg 85 is een woonhuis in Ouderkerk aan den IJssel, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 338 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
338 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Kerkweg 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkweg 85

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

10.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

11.7 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan den IJssel

4160 Inwoners
1705 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1716 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde Ouderkerk aan den IJssel
74% Koopwoningen
1.847 Inwoners per km²

Locatie van Kerkweg 85

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Kerkweg 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkweg 85?

De prijsindicatie voor Kerkweg 85 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Ouderkerk aan den IJssel is €366.000. Dat komt neer op circa €2.456 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkweg 85 zich tot de wijk Ouderkerk aan den IJssel?

Kerkweg 85 is een woonhuis van 149 m² in de wijk Ouderkerk aan den IJssel. De buurt telt 1.716 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.847 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkweg 85?

Kerkweg 85 is een woonhuis in Ouderkerk aan den IJssel, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kerkweg 85 vergeleken met de buurt?

Kerkweg 85 heeft 149 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 338 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Ouderkerk aan den IJssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkweg 85 en wat betekent dat?

Kerkweg 85 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Kerkweg 85?

Kerkweg 85 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Ouderkerk aan den IJssel?

De wijk Ouderkerk aan den IJssel in Ouderkerk aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ouderkerk aan den IJssel?

Vanuit Kerkweg 85 in Ouderkerk aan den IJssel bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 10.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.