Streetview Coen van Boshuizenlaan 64 Ouderkerk aan de Amstel

Coen van Boshuizenlaan 64, 1191 TB Ouderkerk aan de Amstel

180 m² Bouwjaar 1999 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Coen van Boshuizenlaan 64 is een woonhuis in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 311 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €619.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
311 m²
Inhoud
540 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Coen van Boshuizenlaan 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Coen van Boshuizenlaan 64

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
113.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
134.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.7%
CO₂-emissie
23.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan de Amstel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan de Amstel

8310 Inwoners
3470 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3502 Woningvoorraad
€619.000 Gem. woningwaarde Ouderkerk aan de Amstel
63% Koopwoningen
4.037 Inwoners per km²

Locatie van Coen van Boshuizenlaan 64

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan de Amstel

Veelgestelde vragen over Coen van Boshuizenlaan 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Coen van Boshuizenlaan 64?

De prijsindicatie voor Coen van Boshuizenlaan 64 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Ouderkerk aan de Amstel is €619.000. Dat komt neer op circa €3.439 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Coen van Boshuizenlaan 64 zich tot de wijk Ouderkerk aan de Amstel?

Coen van Boshuizenlaan 64 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Ouderkerk aan de Amstel. De buurt telt 3.502 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.037 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Coen van Boshuizenlaan 64?

Coen van Boshuizenlaan 64 is een woonhuis in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Coen van Boshuizenlaan 64 vergeleken met de buurt?

Coen van Boshuizenlaan 64 heeft 180 m² woonoppervlakte en 540 m³ inhoud. Het perceel is 311 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Ouderkerk aan de Amstel ligt de gemiddelde woningwaarde op €619.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Coen van Boshuizenlaan 64 en wat betekent dat?

Coen van Boshuizenlaan 64 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-01-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Coen van Boshuizenlaan 64?

Coen van Boshuizenlaan 64 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ouderkerk aan de Amstel?

De wijk Ouderkerk aan de Amstel in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 8.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €619.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.