Vrijstaande woning Korte Dwarsweg 4 Ouderkerk aan de Amstel

Korte Dwarsweg 4, 1191 LE Ouderkerk aan de Amstel

115 m² Bouwjaar 1925 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Korte Dwarsweg 4 is een vrijstaande woning in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 635 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €929.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
635 m²
Inhoud
569 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€765.000 tot €865.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Korte Dwarsweg 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korte Dwarsweg 4

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
206.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
261.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.9%
CO₂-emissie
46.69 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan de Amstel

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan de Amstel

75 Inwoners
35 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
30 Woningvoorraad
€929.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. in de Bullewijker polder
93% Koopwoningen
26 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Korte Dwarsweg 4

Provincie
Noord-Holland
Gemeente
Ouder-Amstel
Buurt
Verspreide huizen in de Bullewijker polder
Postcode
1191 LE

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan de Amstel

Veelgestelde vragen over Korte Dwarsweg 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Korte Dwarsweg 4?

De prijsindicatie voor Korte Dwarsweg 4 ligt rond €765.000 tot €865.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. in de Bullewijker polder is €929.000. Dat komt neer op circa €8.078 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korte Dwarsweg 4 zich tot de wijk Verspr.h. in de Bullewijker polder?

Korte Dwarsweg 4 is een vrijstaande woning van 115 m² in de wijk Verspr.h. in de Bullewijker polder. De buurt telt 30 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korte Dwarsweg 4?

Korte Dwarsweg 4 is een vrijstaande woning in Verspr.h. in de Bullewijker polder, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Korte Dwarsweg 4 vergeleken met de buurt?

Korte Dwarsweg 4 heeft 115 m² woonoppervlakte en 569 m³ inhoud. Het perceel is 635 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Verspr.h. in de Bullewijker polder ligt de gemiddelde woningwaarde op €929.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korte Dwarsweg 4 en wat betekent dat?

Korte Dwarsweg 4 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-01-03. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korte Dwarsweg 4?

Korte Dwarsweg 4 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. in de Bullewijker polder?

De wijk Verspr.h. in de Bullewijker polder in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 75 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €929.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.