Streetview Korte Dwarsweg 11 Ouderkerk aan de Amstel

Korte Dwarsweg 11, 1191 LE Ouderkerk aan de Amstel

336 m² Bouwjaar 1901 7 kamers 3 slaapkamers Label G

Korte Dwarsweg 11 is een woonhuis in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 336 m², een perceel van 3253 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €929.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
336 m²
Perceeloppervlakte
3253 m²
Inhoud
1530 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Korte Dwarsweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korte Dwarsweg 11

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan de Amstel

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan de Amstel

75 Inwoners
35 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
30 Woningvoorraad
€929.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. in de Bullewijker polder
93% Koopwoningen
26 Inwoners per km²

Locatie van Korte Dwarsweg 11

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan de Amstel

Veelgestelde vragen over Korte Dwarsweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Korte Dwarsweg 11?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. in de Bullewijker polder is €929.000. Dat komt neer op circa €2.765 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korte Dwarsweg 11 zich tot de wijk Verspr.h. in de Bullewijker polder?

Korte Dwarsweg 11 is een woonhuis van 336 m² in de wijk Verspr.h. in de Bullewijker polder. De buurt telt 30 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korte Dwarsweg 11?

Korte Dwarsweg 11 is een woonhuis in Verspr.h. in de Bullewijker polder, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Korte Dwarsweg 11 vergeleken met de buurt?

Korte Dwarsweg 11 heeft 336 m² woonoppervlakte en 1530 m³ inhoud. Het perceel is 3253 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Verspr.h. in de Bullewijker polder ligt de gemiddelde woningwaarde op €929.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korte Dwarsweg 11 en wat betekent dat?

Korte Dwarsweg 11 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-11-23. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korte Dwarsweg 11?

Korte Dwarsweg 11 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. in de Bullewijker polder?

De wijk Verspr.h. in de Bullewijker polder in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 75 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €929.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.