Villa, vrijstaande woning Korte Dwarsweg 10 Ouderkerk aan de Amstel

Korte Dwarsweg 10, 1191 LE Ouderkerk aan de Amstel

216 m² Bouwjaar 2017 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Korte Dwarsweg 10 is een villa, vrijstaande woning in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m², een perceel van 3575 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €929.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
216 m²
Perceeloppervlakte
3575 m²
Inhoud
819 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€2.045.000 tot €2.295.000
Ligging
Aan water, Landelijk gelegen, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Korte Dwarsweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korte Dwarsweg 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
140.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan de Amstel

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan de Amstel

75 Inwoners
35 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
30 Woningvoorraad
€929.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. in de Bullewijker polder
93% Koopwoningen
26 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Korte Dwarsweg 10

Provincie
Noord-Holland
Gemeente
Ouder-Amstel
Buurt
Verspreide huizen in de Bullewijker polder
Postcode
1191 LE

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan de Amstel

Veelgestelde vragen over Korte Dwarsweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Korte Dwarsweg 10?

De prijsindicatie voor Korte Dwarsweg 10 ligt rond €2.045.000 tot €2.295.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. in de Bullewijker polder is €929.000. Dat komt neer op circa €4.301 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korte Dwarsweg 10 zich tot de wijk Verspr.h. in de Bullewijker polder?

Korte Dwarsweg 10 is een villa, vrijstaande woning van 216 m² in de wijk Verspr.h. in de Bullewijker polder. De buurt telt 30 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korte Dwarsweg 10?

Korte Dwarsweg 10 is een villa, vrijstaande woning in Verspr.h. in de Bullewijker polder, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Korte Dwarsweg 10 vergeleken met de buurt?

Korte Dwarsweg 10 heeft 216 m² woonoppervlakte en 819 m³ inhoud. Het perceel is 3575 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Verspr.h. in de Bullewijker polder ligt de gemiddelde woningwaarde op €929.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korte Dwarsweg 10 en wat betekent dat?

Korte Dwarsweg 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-05-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korte Dwarsweg 10?

Korte Dwarsweg 10 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. in de Bullewijker polder?

De wijk Verspr.h. in de Bullewijker polder in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 75 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €929.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. in de Bullewijker polder?