Streetview Holendrechterweg 53 A Ouderkerk aan de Amstel

Holendrechterweg 53 A, 1191 KX Ouderkerk aan de Amstel

215 m² Bouwjaar 1962 Label B

Holendrechterweg 53 A is een woonhuis in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en een perceel van 2400 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €844.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
2400 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Holendrechterweg 53 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Holendrechterweg 53 A

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan de Amstel

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan de Amstel

140 Inwoners
50 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
51 Woningvoorraad
€844.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole
73% Koopwoningen
185 Inwoners per km²

Locatie van Holendrechterweg 53 A

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan de Amstel

Veelgestelde vragen over Holendrechterweg 53 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Holendrechterweg 53 A?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole is €844.000. Dat komt neer op circa €3.926 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Holendrechterweg 53 A zich tot de wijk Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole?

Holendrechterweg 53 A is een woonhuis van 215 m² in de wijk Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole. De buurt telt 51 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 185 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Holendrechterweg 53 A?

Holendrechterweg 53 A is een woonhuis in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Holendrechterweg 53 A vergeleken met de buurt?

Holendrechterweg 53 A heeft 215 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2400 m². In Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole ligt de gemiddelde woningwaarde op €844.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Holendrechterweg 53 A en wat betekent dat?

Holendrechterweg 53 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole?

De wijk Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €844.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole?

Vanuit Holendrechterweg 53 A in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.