Streetview Holendrechterweg 41 Ouderkerk aan de Amstel

Holendrechterweg 41, 1191 KW Ouderkerk aan de Amstel

90 m² Bouwjaar 1945 5 kamers Label E

Holendrechterweg 41 is een woonhuis in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 448 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €844.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1945
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
448 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Holendrechterweg 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Holendrechterweg 41

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan de Amstel

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan de Amstel

140 Inwoners
50 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
51 Woningvoorraad
€844.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole
73% Koopwoningen
185 Inwoners per km²

Locatie van Holendrechterweg 41

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan de Amstel

Veelgestelde vragen over Holendrechterweg 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Holendrechterweg 41?

De prijsindicatie voor Holendrechterweg 41 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole is €844.000. Dat komt neer op circa €9.378 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Holendrechterweg 41 zich tot de wijk Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole?

Holendrechterweg 41 is een woonhuis van 90 m² in de wijk Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole. De buurt telt 51 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 185 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Holendrechterweg 41?

Holendrechterweg 41 is een woonhuis in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Holendrechterweg 41 vergeleken met de buurt?

Holendrechterweg 41 heeft 90 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Het perceel is 448 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole ligt de gemiddelde woningwaarde op €844.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Holendrechterweg 41 en wat betekent dat?

Holendrechterweg 41 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Holendrechterweg 41?

Holendrechterweg 41 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole?

De wijk Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €844.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole?