Streetview Holendrechterweg 38 D Ouderkerk aan de Amstel

Holendrechterweg 38 D, 1191 KW Ouderkerk aan de Amstel

211 m² Bouwjaar 1997 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Holendrechterweg 38 D is een woonhuis in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 211 m², een perceel van 385 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €844.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
211 m²
Perceeloppervlakte
385 m²
Inhoud
850 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Holendrechterweg 38 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Holendrechterweg 38 D

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan de Amstel

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan de Amstel

140 Inwoners
50 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
51 Woningvoorraad
€844.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole
73% Koopwoningen
185 Inwoners per km²

Locatie van Holendrechterweg 38 D

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan de Amstel

Veelgestelde vragen over Holendrechterweg 38 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Holendrechterweg 38 D?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole is €844.000. Dat komt neer op circa €4.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Holendrechterweg 38 D zich tot de wijk Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole?

Holendrechterweg 38 D is een woonhuis van 211 m² in de wijk Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole. De buurt telt 51 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 185 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Holendrechterweg 38 D?

Holendrechterweg 38 D is een woonhuis in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Holendrechterweg 38 D vergeleken met de buurt?

Holendrechterweg 38 D heeft 211 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 385 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 53 m² per kamer. In Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole ligt de gemiddelde woningwaarde op €844.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Holendrechterweg 38 D en wat betekent dat?

Holendrechterweg 38 D heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Holendrechterweg 38 D?

Holendrechterweg 38 D heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole?

De wijk Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €844.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole?