Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 635 m²
- Perceeloppervlakte
- 5136 m²
Holendrechterweg 37 is een woonhuis in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 635 m² en een perceel van 5136 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €844.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Holendrechterweg 37
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
4.4 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
1.5 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole is €844.000. Dat komt neer op circa €1.329 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHolendrechterweg 37 is een woonhuis van 635 m² in de wijk Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole. De buurt telt 51 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 185 inwoners per km².
Holendrechterweg 37 is een woonhuis in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Holendrechterweg 37 heeft 635 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5136 m². In Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole ligt de gemiddelde woningwaarde op €844.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €844.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Holendrechterweg 37 in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Holendrechterweg 37: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 4.4 km.
Recreatie nabij Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole: restaurant (1.5 km), cafe (1.6 km).