Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 670 m²
Holendrechterweg 36 is een woonhuis in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 670 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €844.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Holendrechterweg 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
4.4 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
1.5 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole is €844.000. Dat komt neer op circa €1.260 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHolendrechterweg 36 is een woonhuis van 670 m² in de wijk Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole. De buurt telt 51 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 185 inwoners per km².
Holendrechterweg 36 is een woonhuis in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Holendrechterweg 36 heeft 670 m² woonoppervlakte. In Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole ligt de gemiddelde woningwaarde op €844.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Holendrechterweg 36 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
De wijk Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €844.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Holendrechterweg 36 in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Holendrechterweg 36: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 4.4 km.