Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 410 m²
Holendrechterweg 30 is een woonhuis in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en een perceel van 410 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €844.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Holendrechterweg 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
4.4 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
1.5 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole is €844.000. Dat komt neer op circa €8.884 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHolendrechterweg 30 is een woonhuis van 95 m² in de wijk Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole. De buurt telt 51 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 185 inwoners per km².
Holendrechterweg 30 is een woonhuis in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Holendrechterweg 30 heeft 95 m² woonoppervlakte. Het perceel is 410 m². In Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole ligt de gemiddelde woningwaarde op €844.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Holendrechterweg 30 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.99 kg/jaar.
De wijk Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €844.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Holendrechterweg 30 in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.