Streetview Holendrechterweg 30 C Ouderkerk aan de Amstel

Holendrechterweg 30 C, 1191 KV Ouderkerk aan de Amstel

127 m² Bouwjaar 1935 10 kamers 6 slaapkamers Label C

Holendrechterweg 30 C is een woonhuis in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 425 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €844.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
425 m²
Inhoud
485 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Holendrechterweg 30 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Holendrechterweg 30 C

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan de Amstel

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan de Amstel

140 Inwoners
50 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
51 Woningvoorraad
€844.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole
73% Koopwoningen
185 Inwoners per km²

Locatie van Holendrechterweg 30 C

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan de Amstel

Veelgestelde vragen over Holendrechterweg 30 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Holendrechterweg 30 C?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole is €844.000. Dat komt neer op circa €6.646 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Holendrechterweg 30 C zich tot de wijk Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole?

Holendrechterweg 30 C is een woonhuis van 127 m² in de wijk Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole. De buurt telt 51 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 185 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Holendrechterweg 30 C?

Holendrechterweg 30 C is een woonhuis in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Holendrechterweg 30 C vergeleken met de buurt?

Holendrechterweg 30 C heeft 127 m² woonoppervlakte en 485 m³ inhoud. Het perceel is 425 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 13 m² per kamer. In Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole ligt de gemiddelde woningwaarde op €844.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Holendrechterweg 30 C en wat betekent dat?

Holendrechterweg 30 C heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Holendrechterweg 30 C?

Holendrechterweg 30 C heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole?

De wijk Verspr.h. langs De Bullewijk en De Hole in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €844.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.