Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2018
- Woonoppervlakte
- 379 m²
Theresiastraat 310 is een appartement in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 379 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €619.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Theresiastraat 310
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ouderkerk aan de Amstel is €619.000. Dat komt neer op circa €1.633 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTheresiastraat 310 is een appartement van 379 m² in de wijk Ouderkerk aan de Amstel. De buurt telt 3.502 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.037 inwoners per km².
Theresiastraat 310 is een appartement in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Theresiastraat 310 heeft 379 m² woonoppervlakte. In Ouderkerk aan de Amstel ligt de gemiddelde woningwaarde op €619.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Ouderkerk aan de Amstel in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 8.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €619.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Theresiastraat 310 in Ouderkerk aan de Amstel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Theresiastraat 310: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.4 km.
Recreatie nabij Ouderkerk aan de Amstel: restaurant (0.6 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Theresiastraat 310 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ouderkerk aan de Amstel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2018, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.