Hoekwoning Kerkstraat 51 Ouderkerk aan de Amstel

Kerkstraat 51, 1191 JD Ouderkerk aan de Amstel

200 m² Bouwjaar 2007 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Kerkstraat 51 is een hoekwoning in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 237 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €619.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
237 m²
Inhoud
795 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.490.000 tot €1.740.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, beschutte ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kerkstraat 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkstraat 51

Tuin
Ja (56.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en zijtuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan de Amstel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan de Amstel

8310 Inwoners
3470 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3502 Woningvoorraad
€619.000 Gem. woningwaarde Ouderkerk aan de Amstel
63% Koopwoningen
4.037 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kerkstraat 51

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan de Amstel

Veelgestelde vragen over Kerkstraat 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkstraat 51?

De prijsindicatie voor Kerkstraat 51 ligt rond €1.490.000 tot €1.740.000. De gemiddelde woningwaarde in Ouderkerk aan de Amstel is €619.000. Dat komt neer op circa €3.095 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkstraat 51 zich tot de wijk Ouderkerk aan de Amstel?

Kerkstraat 51 is een hoekwoning van 200 m² in de wijk Ouderkerk aan de Amstel. De buurt telt 3.502 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.037 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkstraat 51?

Kerkstraat 51 is een hoekwoning in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kerkstraat 51 vergeleken met de buurt?

Kerkstraat 51 heeft 200 m² woonoppervlakte en 795 m³ inhoud. Het perceel is 237 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Ouderkerk aan de Amstel ligt de gemiddelde woningwaarde op €619.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkstraat 51 en wat betekent dat?

Kerkstraat 51 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Kerkstraat 51?

Kerkstraat 51 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 56 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Ouderkerk aan de Amstel?

De wijk Ouderkerk aan de Amstel in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 8.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €619.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ouderkerk aan de Amstel?

Vanuit Kerkstraat 51 in Ouderkerk aan de Amstel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.