Streetview Sluisvaart 148 Ouderkerk aan de Amstel

Sluisvaart 148, 1191 HH Ouderkerk aan de Amstel

165 m² Bouwjaar 1976 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Sluisvaart 148 is een woonhuis in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 217 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €619.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
217 m²
Inhoud
546 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Sluisvaart 148

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sluisvaart 148

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.39
CO₂-emissie
5425.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ouderkerk aan de Amstel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Ouderkerk aan de Amstel

8310 Inwoners
3470 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3502 Woningvoorraad
€619.000 Gem. woningwaarde Ouderkerk aan de Amstel
63% Koopwoningen
4.037 Inwoners per km²

Locatie van Sluisvaart 148

Vergelijkbare woningen in Ouderkerk aan de Amstel

Veelgestelde vragen over Sluisvaart 148

Wat is de geschatte woningwaarde van Sluisvaart 148?

De prijsindicatie voor Sluisvaart 148 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Ouderkerk aan de Amstel is €619.000. Dat komt neer op circa €3.752 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sluisvaart 148 zich tot de wijk Ouderkerk aan de Amstel?

Sluisvaart 148 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Ouderkerk aan de Amstel. De buurt telt 3.502 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.037 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sluisvaart 148?

Sluisvaart 148 is een woonhuis in Ouderkerk aan de Amstel, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Sluisvaart 148 vergeleken met de buurt?

Sluisvaart 148 heeft 165 m² woonoppervlakte en 546 m³ inhoud. Het perceel is 217 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Ouderkerk aan de Amstel ligt de gemiddelde woningwaarde op €619.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sluisvaart 148 en wat betekent dat?

Sluisvaart 148 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-12-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 5425.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sluisvaart 148?

Sluisvaart 148 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ouderkerk aan de Amstel?

De wijk Ouderkerk aan de Amstel in Ouderkerk aan de Amstel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 8.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €619.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ouderkerk aan de Amstel?

Vanuit Sluisvaart 148 in Ouderkerk aan de Amstel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.