Streetview Jezuïetenplein 30 Oudenbosch

Jezuïetenplein 30, 4731 HW Oudenbosch

74 m² Bouwjaar 2013 Label B

Jezuïetenplein 30 is een appartement in Oudenbosch, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
74 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Jezuïetenplein 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jezuïetenplein 30

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
99.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
163.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oudenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Oudenbosch

4475 Inwoners
2195 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2136 Woningvoorraad
€256.000 Gem. woningwaarde Oudenbosch-Centrum
41% Koopwoningen
4.540 Inwoners per km²

Locatie van Jezuïetenplein 30

Vergelijkbare woningen in Oudenbosch

Veelgestelde vragen over Jezuïetenplein 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Jezuïetenplein 30?

De gemiddelde woningwaarde in Oudenbosch-Centrum is €256.000. Dat komt neer op circa €3.459 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jezuïetenplein 30 zich tot de wijk Oudenbosch-Centrum?

Jezuïetenplein 30 is een appartement van 74 m² in de wijk Oudenbosch-Centrum. De buurt telt 2.136 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.540 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jezuïetenplein 30?

Jezuïetenplein 30 is een appartement in Oudenbosch-Centrum, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jezuïetenplein 30 vergeleken met de buurt?

Jezuïetenplein 30 heeft 74 m² woonoppervlakte. In Oudenbosch-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jezuïetenplein 30 en wat betekent dat?

Jezuïetenplein 30 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.06 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oudenbosch-Centrum?

De wijk Oudenbosch-Centrum in Oudenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oudenbosch-Centrum?

Vanuit Jezuïetenplein 30 in Oudenbosch-Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oudenbosch-Centrum?