Streetview Dorpsweg 32 Oud-Vossemeer

Dorpsweg 32, 4698 RG Oud-Vossemeer

69 m² Bouwjaar 1983 Label B

Dorpsweg 32 is een appartement in Oud-Vossemeer, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
69 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dorpsweg 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dorpsweg 32

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
105.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.21 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oud-Vossemeer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

13.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

13 km

Buurtinformatie in Oud-Vossemeer

2445 Inwoners
1025 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1040 Woningvoorraad
€247.000 Gem. woningwaarde Oud-Vossemeer
73% Koopwoningen
2.565 Inwoners per km²

Locatie van Dorpsweg 32

Vergelijkbare woningen in Oud-Vossemeer

Veelgestelde vragen over Dorpsweg 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorpsweg 32?

De gemiddelde woningwaarde in Oud-Vossemeer is €247.000. Dat komt neer op circa €3.580 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorpsweg 32 zich tot de wijk Oud-Vossemeer?

Dorpsweg 32 is een appartement van 69 m² in de wijk Oud-Vossemeer. De buurt telt 1.040 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.565 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorpsweg 32?

Dorpsweg 32 is een appartement in Oud-Vossemeer, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dorpsweg 32 vergeleken met de buurt?

Dorpsweg 32 heeft 69 m² woonoppervlakte. In Oud-Vossemeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dorpsweg 32 en wat betekent dat?

Dorpsweg 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.21 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Vossemeer?

De wijk Oud-Vossemeer in Oud-Vossemeer (Zeeland) kenmerkt zich door 2.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Vossemeer?

Vanuit Dorpsweg 32 in Oud-Vossemeer bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 13.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oud-Vossemeer?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dorpsweg 32: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 5.1 km.